Maija kinopremjeras (2016)

Vasaru gaidot maijs sola iepriecināt mūs ar filmām katrai gaumei, pārnest mūs dažādu laiku atmosfērā, vai vienkārši pastāstīt smieklīgus stāstus, kurus mēs noteikti atcerēsimies. Izvēlēties paši, kurš stāsts no īsa pārskata par 2016. gada maijā visvairāk gaidāmām filmām, jūs iedvesmos.

«Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš»

Jaunajā asa sižeta filmā, kas radīts slaveno MARVEL komiksu pamatā, mūsu mīļākie Atriebēji nepiekrīt «Likuma par supervaroņu reģistrāciju un kontroli» ieviešanai. Tas ved pie kauju un cīņu pilna traģiskā sadalījuma. Kāmēr varoņi noskaidro attiecības, kāds noslēpumains izdomā draudīgo plānu aiz viņu mugurām.
Filma tiek rādīta Latvijas ekrānos jau no aprīļa beigām. Kāda ir Jūsu izvēle? Kurā pusē esat Jūs?

«Šokolāde»

Reālistisko filmu mīlētajiem Latvijas kinoteātri piedāvā farnču drāmu “Šokolāde”, kura pastāstīs par pirmā Francijas melnādainā klauna dzīvi.
Aizraujošs stāsts, patiesas dzīves pamatā nevienu neatstās vienaldzīgu.

«Sliktie kaimiņi 2»

6. maijā Latvijas ekrānos tika rādīts “Sliktie kaimiņi” komēdijas turpinājums. Šoreiz jaunā ģimene saskaras ar universitātes studentēm, kuri traucē varoņiem pārdot māju.
Vai Jums iepatiksies šī konfrontācija? Protams, ja jums patīk amerikāņu komēdija ar to vulgāru piegaršu. Galvenais – neskatieties šo filmu kopā ar bērniem līdz 18 gadu vecumam.

«Angry Birds»

13. maijā ar krievu un latviešu valodu ieskanējumu iznāk animācijas filma «Dusmīgie putni», bērnu un daudzu pieaugušo iemīļotās spēles pamatā.
Animācijas filma stāsta par putnu un cūku kara izcelsmi, iepriecinās jebkuru bērnu ar krāsainību un jautrību iecienītāko vāroņu izpildījumā.

«X-cilvēki: Apokalipse»

Jau no 18. maijam jūs varēsiet būt par lieciniekiem tam, kā komandas X-cilvēki kulta supervaroņi atkal apvienojas cīņā ar visvarenako Zemes mutantu.
Viena no gaidītākām 2016. gada asa sižeta filmām parādīs gan jaunus varoņus, gan jau visiem pazīstamus. Filma bez šaubām iepriecinās kā komiksu serijas MARVEL fānus, tā arī aizraujošu piedzīvojumu filmu mīļotājus.

«Karalisks piedāvājums»

Oscar balvas ieguvējs, talāntīgs Toms Henkss atgriežās mūsu ekrānos komēdijas drāmā “Karalisks piedāvājums”. Filma pastāstīs par neveiksmīga uzņēmēja ceļojumu Saūda Arābijā. Kaut gan brauciens neizdodas tieši tā, ka bija plānots, tas tomēr izmainīs varoņa dzīvi uz visiem laikiem.
Bez šaubām, Toma Henksa piedalīšanās šajā projektā pievērš skatītāju uzmanību.

«Foršie džeki»

Raians Goslings – subtīlā privātdetektīva lomā un Rassels Krous, kurš tēlo izsītēju. Jau 27. maijā Ideālais duets iepriecinās skatītājus ar aizraujošu 70. gadu detektīvstāstu.
Komēdija ar labu mūziku, šaujieniem un augsta profila noziegumu kļūs par ideālo priekšvārdu tuvojošai 2016. gada vasarai.

«Sakari franču gaumē»

Maijs arī neļaus noskumt franču romāntisko komēdiju mīlētājiem. Jaunā filma pastāstīs par Diānu un viņas pēkšņu aizraušanos ar vīrieti, kuru būs vieglāk aprakstīt kā «metrs ar vāciņu».
Viegls un humora pilns stāsts sākot ar 27. maiju kļūs par jauku iemeslu uzaicināt savu otru pusīti kinoteātrī, un pārliecināties, ka mīlestībai nav robežu.

«Warcraft: Sākums»

Un pēdējais kulta jaunums maijā ir fantastiskā asa sižeta filma ar Trevisu Fimmelu, kurš kļuva par daudzu skaitītāju favorītu pēc galvenās lomās «Vikingi» seriālā.
«Warcraft: Sākums» pamatā ir datorspēļu sērija ar tādu pašu nosaukumu un šī filma pastāstīs par karu starp cilvēkiem un orkiem, gaismu un tumsu. Vai arī tas nav tik viennozīmīgi? .. Uzziniet paši, apmeklējot pirmo seansu 27. maijā.